«Ұлылықтың отын жаққан шырақшы (Ахмет Байтұрсынұлының 151 жылдығына орай)»

06.09.2023

Тау-кен техникалық колледжінде тілдер күніне арналған Ахмет Байтұрсынұлының туған күніне орай " Ұлылықтың отын жаққан шырақшы " зияткерлік ойынын оқытушы К.С. Султанова   өткізді.

Іс шарада студенттер жазушының өмір жолынан мағлұмат ала отырып, өздеріне қойылған сұрақтарға жауап беріп, белсене қатысты.

Осындай іс шаралардың маңызы өте зор, өйткені студенттер қазіргі кезеңде оқу бағдарламаларына енгізілмей қалған жазушылардың шығармашылықтарымен танысады, өздеріне қажетті ақпаратты алады.

Сондықтан оқытушылар қажетті, пайдалы іс шараларды өткізіп, студенттерге мәліметтер беру керек.