08.09.2023

Тау -кен техникалық колледжінде тілдер мерекесіне орай 8 қыркүйек күні ОПИ-1-1 тобында “Үш тұғырлы тіл” атты іс-шара өткізілді. Колледжіміздің ағылшын тілі мұғалімі Умарова Гульнара Елюбаевна студенттердің үштілділіктерін тексеру мақсатында танымды әрі қызықты тапсырмалармен студенттердің қызығушылығын арттырды. Барлық студенттер жауаптарын 3 тілде айтып, орыс, ағылшын тілдерімен қатар қазақ тілін де жақсы меңгергендерін көрсетті. Тілдер апталығына арналған бұндай іс-шаралар студенттердің тілге деген қызығушылықтары мен белсенділіктерін көрсетті.