Колледж студенттерінің өндірістік практика орнын саналы түрде таңдау және кейіннен жұмысқа орналасу мақсатында қала кәсіпорындарына баруы жақсы дәстүрге айналды.

09.11.2023

9-қарашада үшінші курс студенттері – болашақ техник-электромеханиктер «Линейная»  қосалқы станциясына барды.  Қосалқы станцияның бас шебері балаларды қосалқы станцияның негізгі жабдықтарымен таныстырды, студенттер ашық тарату құрылғысын, содан кейін қуаты 6кВ жабық тарату құрылғысын көріп шықты.

Экскурсия соңында студенттерге электр станциясының қызметкерлерінің қалай жұмыс істейтінін көрсету үшін диспетчерлік қалқанды көрсетті. Балаларды қосалқы станциясында практикадан өту перспективасы өте қызықтырды. Ұйымдастырылған экскурсия үшін «Степногорск Энерготранзит» ЖШС басшылығына алғыс айтамыз.