10 қараша Тау-кен техникалық колледжінде қонақ дәріс өтті.

10.11.2023

"Бағдарламалық қамтамасыз ету"мамандығы бойынша білім алатын  3-курс студенттері  біздің колледждің түлегі, дәріс қонағы, "Smart IT Server" кәсіпорнының инженер - бағдарламашысы Гаранин Владислав Александровичпен кездесті.

Дәріс барысында маман тыңдаушылардың сұрақтарына жауап берді, мансаптық өсу стратегиясы бойынша ұсыныстармен және кәсіби нәтижелерге қол жеткізу үшін қадамдық нұсқаулықтармен бөлісті.

Қатысушылардың студенттік кезеңнен   өздерінің болашағы туралы ойлануы, олардың дамуының нақты жоспарларын құруы және алға қойылған кәсіби мақсатқа саналы түрде барудың өзі терең мағынаны білдіреді.