«Жылу энергетикасы әлеміндегі студенттік өмір»

13.11.2023

«Жылу электр станцияларының жылу энергетикалық қондырғылары» мамандығы бойынша ТЭС-2-1 тобының студенттері колледж базасында өндірістік оқытудан өтеді. Колледждің жақсы техникалық жабдықталуының арқасында студенттер өздерінің теориялық білімдерін қолдануға үйренеді. Күн сайын осы саланың қызықты қиындықтары мен мүмкіндіктеріне тап болады. Болашақта балалар бізді жылулық пен энергиямен қамтамасыз етуді үйренеді. Өндірістік оқыту процесінде студенттер екі зертханалық-практикалық стендті зерттеді, олардың бірінде термодинамикалық процестер қаралды, 4 зертханалық жұмыс орындалды және есептелді. «Бу қазандықтарына арналған қауіпсіздік құрылғылары» екінші стендінде бірқатар практикалық тапсырмалар орындалды, оның барысында студенттер жүйенің ақауларын тауып, қателерді түзеді.
Барлық балалар әр зертханалық-практикалық стендте белсенді қатысады және қызығушылықпен оқиды.