"Қатыгездік пен зорлық-зомбылықсыз балалық шақ"

15.11.2023

Кураторлық сағаттың міндеттері: "Зорлық-зомбылық", "Қатыгездік" ұғымдарының мағынасын ашу, қатарластар  арасындағы қатыгездік пен зорлық-зомбылық көріністеріне теріс көзқарасты тәрбиелеу , оларға қарсы тұру, басқа адамды түсіну және кешіру қабілетін дамыту , адамгершілік қасиеттер мен құндылықтарды тәрбиелеу.Өмірде мінсіз адамдар болмайды. Біздің әрқайсымыздың жақсы және жаман қасиеттеріміз бар.

"Жақсылыққа сену үшін,алдымен оны жасай білу қажет" - бұл Лев Николаевич Толстойдың сөздері.Адам өзін жақсы жаққа өзгертуге, өзі де қоршаған әлемменде жақсы болуға  ұмтылуы керек. Балалар тақырыпты белсенді талқылады, сұрақтарға жауап берді, өмірлік жағдайларды қарастырды, сабақ соңында өмірде дұрыс жолды таңдау керек деген пікірге келді.