5 желтоқсан – Халықаралық еріктілер күні!

06.12.2023
Бұл күнді жақындары үшін күші пен уақытын аямайтын, шын ниетімен көмектесетін, есесіне ештеңе талап етпейтін адам өз мерекем деп біледі. Бүгін еріктілер күніне орай колледж студенттері Кузнецов Евгений мен Муратов Нұрсұлтан  еріктілік қызметке белсенді қатысқаны үшін Степногорск қаласының әкімінің  алғыс хатымен және бағалы сыйлықтармен марапатталды.
Сондай-ақ, студенттік өзін-өзі басқару жетекшісі Шагиева Камиля колледж еріктілерінің 2022-2023 жылдарға арналған жұмыс есебін ұсынды.
Сіздердің қиын, алайда аса  қажетті  қызметіңізде күш-қайрат, сәттілік тілейміз!