"Жастар сыбайлас жемқорлыққа қарсы!"

07.12.2023

Орыс тілі сабағында сыбайлас жемқорлыққа қарсы құрылған колледжішілік "Жастар сыбайлас жемқорлыққа қарсы!" атты  жоспар аясында Тау-кен техникалық колледжінің   М1-1-1 тобының студенттері «Арыңды ақшаға сатпа...» тақырыбында эссе жазды.

Байқау қорытындысы бойынша  келесі студенттер жеңімпаз атанды:

1 орын-Темірболатова Жансулу

2 орын-Каримов Диас

3 орын - Беккожина Дина мен Кайролла Алдияр.

«Когда душа во власти денег….» под таким название студенты группы М1-1-1 Горнотехнического колледжа на уроке русского языка писали эссе, которое было представлено в рамках плана по противодействию коррупции и внутриколледжевском конкурсе "Молодежь против коррупции!"

По итогам конкурса победителями стали:

1 место - Темирбулатова Жансулу

2 место - Каримов Диас

3 место - Беккожина Дина и Кайрулла Алдияр.

Просмотров: 2013