«Техникалық және кәсіптік білім беруді дамыту және стратегиялық міндеттер»

17.12.2023

Еңбек үшін алғыс
12-13 желтоқсан күндері Астана қаласында «Техникалық және кәсіптік білім беруді дамыту және стратегиялық міндеттер» тақырыбында техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдары басшыларының Республикалық форумы өтті. Педагогикалық қызметі, білікті мамандарды даярлаудағы сіңірген еңбегі және адал жұмысы үшін Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрінің Алғыс хатымен Тау-кен техникалық колледжінің басшысы Тарасова Елена Викторовна марапатталды.
Басшымызды марапатымен шын жүректен құттықтай отырып, шығармашылық табыстар тілейміз!

Просмотров: 1964