Табысты адамдар әрқашан өз білімдері мен тәжірибелерімен бөлісу арқылы басқаларға шабыт беру және көмектесу мүмкіндігін іздейді.

22.12.2023

Ақсу 35/6 кВ қосалқы станциясына қызмет көрсететін электромонтер Нугуманов Арман Даянұлы «Электромеханикалық жабдыққа техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану» мамандығы бойынша 3-курс студенттеріне қонақ дәрісін өткізді. Арман Даянұлы кәсіпорынның электрмен жабдықтау жүйесі туралы айтып, өзінің еңбек жолын қалай бастағанын есіне алды. Балалар тәжірибелі маманды мұқият тыңдап, сұрақтар қойды. Арман Даянұлы студенттердің өндірістік практика орны ретінде Ақсу қосалқы станциясын таңдайды деген үмітін білдірді.

/public/files/2023/12/22/221223_143722_whatsapp-video-2023-12-22-at-132551.mp4