«Веб-дизайн және әзірлеу»

29.01.2024

Колледжде «Веб-дизайн және әзірлеу» құзыреті бойынша WorldSkills кәсіби шеберлік байқауы өтті. Байқауға ПО-3-1 және ВП-4-1 тобының студенттері қатысты. Байқауға қатысушылар өз біліктіліктері мен білімдерін көрсетіп, мынадай жүлделі орындарға ие болды:
1 орын - Варенов Владислав (ВП-4-1)
2 орын - Бондарь Даниил (ПО-3-1)
3 орын - Қудайбергенов Тамерлан (ПО-3-1)
Сондай-ақ келесі қатысушылар грамоталармен марапатталды: И. Жумадилов (ПО-3-1), Д. Спичак (ПО-3-1), В. Козяков (ПО-3-1).
Біз студенттерімізді мақтан тұтамыз және олар өздерінің жетістіктерімен, білімдерімен бізді қуанта беретініне сенімдіміз. Байқауға қатысушылардың барлығын құттықтаймыз және оларға оқуларында табыс тілейміз, және біз бұл сіздердің мансаптарыңыздағы  жаңа толқынның  басы ғана екеніне сенімдіміз!
Біздің студенттеріміздің білімі мен біліктілігін бағалаған  сарапшыларымыз Р. Е. Жаншугуров пен В.К.Аксеновке алғысымызды білдіреміз. Олардың тәжірибесі мен кәсібилігі бұл байқаудың табысты және қажетті екенін көрсетті. Сіздердің қолдауларыңызға алғыс білдіреміз!!!