"Оқыту нәтижелерін әзірлеудің заманауи тәсілдері және бағалау критерийлері"

08.02.2024

Тау-кен колледжінде тау-кен пәндері ЦӘК кезекті отырысы өтті. Арнайы пәндер оқытушысы З.И. Бимағанбетова "Оқыту нәтижелерін әзірлеудің заманауи тәсілдері және бағалау критерийлері" тақырыбында баяндама жасап, педагогикалық мәдениет пен этиканы арттыруға, оқытудың тәсілдері мен әдістерін таңдауға, өз іс-әрекеттерінің салдарын болжауға, оларды педагогикалық білімнің, іскерліктер мен дағдылардың тұтас жүйесімен қаруландыруға ықпал ететін әріптестерімен оқу материалдарымен бөлісті.
Сондай-ақ, MІ-3-1 тобында оқытушы Дәуірбек Қайролла жоспарлаған демонстрациялық емтиханға тапсырмасы қарастырылып, бекітілді.