WorldSkills Aqmola 2024

01.03.2024

WorldSkills Aqmola 2024 өңірлік чемпионатына дайындық аясында колледжде «Компьютерлік ойындар мен мультимедиялық қосымшаларды әзірлеу» құзыреті бойынша чемпионаттың іріктеу кезеңі өтті, кәсіби шеберлік байқауына ПО-3-1, СИБ-2-1 топтарының оқушылары қатысты. 1-орынды Прокофьев Давид, 2-орынды Долгов Павел, 3-орынды Окопович Вероника иеленді. Байқауға қатысушылардың жұмысын сарапшылар, жұмыс берушілердің өкілдері мен оқытушылар бағалады. Чемпионаттың бас сарапшысы - Зворыгин Павел Юрьевич, Степногорск қаласының «МКҚК» МКҚК оқытушысы, Мукажанов Асхат Кайратович, «Мұқажанов А.К». ЖК директоры, Куанышева Бибигуль Ахановна, колледж оқытушысы. Қатысушыларды құттықтаймыз және өңірлік чемпионатта жаңа жеңістер мен одан әрі табыстар тілейміз!!!