Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша жауаптылар

Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша жауаптылар

"Техникалық және кәсіптік білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру"
"Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі ұйымдарға құжаттарды қабылдау білім беру"
"Техникалық және білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарында білім алушыларды ауыстыру және қайта қабылдау кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру"
"Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімін аяқтамаған адамдарға анықтама беру"
Байланыс телефондары: Старун Светлана Генадьевна тел. 6-06-62, 6-13-43

***
"Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлеріне және оларға теңестірілген тұлғаларына біліктілік санаттарын беруге (растауға) аттестаттаудан өту үшін құжаттарды қабылдау жөніндегі мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы"
Байланыс телефондары: Гафнер Надежда Александровна тел. 6-06-62