" Үшінші жаңғыру. Жаһандық бәсекеге қабілеттілік"

13.02.2017

Колледж студенттеріне 9 ақпан бейсенбіде Ақмола облысы жастар саясаты басқармасының басшысы Галлямов Ринат Фаатовичпен және Көкшетау қаласының ЖРО директоры Исаков Тимур Маратовичпен кездесу үлкен әсер қалдырды.

Жастар ұйымының өкілдерімен студенттер арасындағы ҚР Президенті Н.Ә. Назарбаевтың " Үшінші жаңғыру. Жаһандық бәсекеге қабілеттілік" тақырыбындағы пікір талас өте қарқынды өтті.  Қатысушылар  біздің мемлекетіміздің даму перспективалары мен мүмкіндіктеріне өз көзқарастарын білдірді.