Ауғанстаннан келген әскерлердің 28 жылдығына арналған

10.02.2017

2017 жылғы 07 ақпанда "Степногорск қаласы, Тау-кен техникалық колледжі" МКҚК-да Ауғанстаннан келген әскерлердің 28 жылдығына арналған студенттер мен оқытушылардың Ауғанстандағы соғыс ардагерлерімен кездесуі өтті.

Кездесуді Степногорск қаласының ЖРО және колледж әкімшілігі ұйымдастырды. Студенттер ардагерлердің Ауғанстандағы соғыс күндері мен қиындықтары туралы естеліктерін қызығушылықпен тыңдады.

"Ауғанстандағы соғыс ардагерлері одағы" ҚБ төрағасы - Баранов Сергей Николаевич
Ауғанстандағы соғыс ардагері-Гамастинов Салихжан Галимжанович
Ауғанстандағы соғыс ардагері - Егоров Анатолий Сергеевич
Жүргізуші - "Десанттық  бауырластық" әуе күштері Ардагерлер одағы " ҚБ төрағасы-Советов Владимир Викторович
Жүргізуші-Степногорск қаласының Ішкі саясат бөлімінің" Жастар ресурстық орталығы " КММ директоры-Шевелева Валентина Николаевна
Ауған жауынгерлері өздерінің туыстарын ренжітпеу үшін әскери орындары туралы шындықты жасарған.  Олар туған үйіне оралмаған сарбаздарды еске алды.
Қызықты, шынайы  әңгіме барысында студенттер қарапайым сұрақтар қойған жоқ:

- Қандай да бір әскери оқиғалар кезінде сізге дәрменсіздік қажет болды ма?

- Соғыс не үшін және кімге керек болды?

- Соғыста сарбаз не істей алады және не істемеу керек?

- Соғыс туралы сіздің пікіріңіз.

Кеш жылы тілектер мен бірлескен фотосуреттер алмасумен аяқталды.