«Аттестация инженерно-педагогических работников в новом формате»

26.05.2020

2020 жылғы 26 мамырда Тау-кен техникалық колледжінде "Инженерлік-педагогикалық қызметкерлерді жаңа форматта аттестаттау"тақырыбында семинар өткізілді.
Әдіскер Г. М. Шарипова семинарға қатысушыларды педагогтердің біліктілік санаттарын беру (растау) ережелерімен және Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібімен таныстырды.
Ол педагог қызметкерлерді біліктілік санаттарын беру/растау үшін жаңа жүйе бойынша аттестаттау "педагог мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабына сәйкес кемінде бес жылда бір рет өткізілетінін және екі кезеңнен тұратынын атап өтті:
1 кезең - ұлттық біліктілік тестілеуі
2 кезең-қызмет нәтижелерін кешенді аналитикалық жалпылау.
Сондай-ақ, жалпы аттестаттауды өткізу тәртібі мен мерзімдері, Ұлттық біліктілік тестілеуін өткізу шарттары және аттестатталушылардың қызметінің қорытындыларын кешенді талдамалық қорыту туралы түсініктемелер берілді.