ЖМБ ЦӘК кезекті отырысы

13.05.2024

2024 жылғы мамыр айының басында ЦӘК жұмыс жоспары бойынша ЖМБ ЦӘК кезекті отырысын өткізді, онда келесі мәселелер қаралды: жазғы сессияға емтихан материалдарын дайындау және бекіту; оқу-зерттеу конференциясына қатысу; спорт маусымының жабылуы және бір жылдың қорытындысын шығару; Отан қорғаушылар күніне арналған «Отан күзетінде» ерлік сабағы өткізілді; ҚР Отан қорғаушылар күніне және ҰОС Жеңісіне - ҰОС Жеңісіне және Отан қорғаушылар күніне арналған «Жеңіс мұрагерлері» саптық және ән байқауы; 1-2 курс оқушылары арасында Ұлы Отан соғысы жылдарындағы Жеңіс күніне арналған «Қазақстан» ерлік сабағы; ҚР Ұлттық ұланының Заводской кентіндегі № 3517 әскери бөліміне саяхат жасалды.

1-2 курстар және «Арыстан» ӘПК мүшелері; "Арыстан" әскери-патриоттық клубының 2023-2024 оқу жылындағы жұмысының қорытындысын шығару " тақырыбында сөз сөйлеп, баяндама жасалды. Тәжірибелі педагогтар жас педагогтармен тәжірибе бөлісіп, педагогтың жұмысы бойынша нақты кеңестер берді.