Колледж студенттеріне психологиялық қолдау

06.11.2020

Құрметті студенттер, колледждің тәрбие бөлімінің қашықтықтан оқытуға қарамастан барлық санитарлық нормаларды сақтай отырып жұмыс істейтінін естеріңізге саламыз.

Егер Сізге психологиялық қолдау қажет болса немесе сіз өмірлік қиын жағдайға тап болсаңыз, онда біз – директордың ОТІ жөніндегі орынбасары, әлеуметтік педагог және колледж психологы  Сізге қиын жағдайлардан шығудың жолын табуға көмектесеміз және қолдау көрсетеміз.

Колледждің тәрбие бөлімінің қызметкерлері Сізді әрқашан қуана қарсы алады, сондықтан да  ойыңызды ашық  айтып,  қиындықтармен бөлісуден қорықпаңыз.

Барлық сұрақтар бойынша 6-22-59 телефонына немесе 87076174580 нөміріне хабарласа аласыз.