Еріктілік – бұл өмір мектебі

06.11.2020

Еріктілік – бұл өмір мектебі. Ерікті  болу – бұл өмірде мақсат қою және әлемді мейірімді, жарқын етуге ұмтылу.

Біздің колледждің еріктілері – әрқашан көмекке келетін белсенді балалар.  2020 жылғы 19 қазанда біздің еріктілер Қарабұлақ ауылдық кітапханасына барып,  бүкіл қорды, яғни кітаптарды, газеттерді қоймадан кітапханаға ауыстыруға көмектесті. Өйткені осы жылдың мамыр айында қатты желдің салдарынан кітапхана шатыры жарамсыз болып, кейін күрделі жөндеу жүргізілді.

Біздің балалар өздерінің мейірімділік пен қайырымдылығын  көрсетті,  себебі   біз ортақ күш-жігерімізбен ғана әлемді мейірімді ете аламыз!