Мамандық таңдау – адамның өмірінде қабылдайтын ең маңызды шешімдерінің бірі.

Мамандық таңдау – адамның өмірінде қабылдайтын ең маңызды шешімдерінің бірі. Өйткені әркім де жұмыстың өз мүдделері мен мүмкіндіктеріне сәйкес келуін, қуаныш әкелуін және лайықты төленуін қалайды.
Тау-кен техникалық колледжі еңбек нарығында сұранысқа ие мамандықтар бойынша ғана оқытуды жүргізеді, кадрларды нысаналы даярлау бойынша жұмысқа орналасуға кепілдік береді. Бұл туралы бүгін колледжімізге келген Бестөбе кентінің оқушыларына айттық. Балалар үшін жаңа зертханаларға экскурсия өткізіп, біздің кітапхана қорын көрсеттік, сондай-ақ колледждің мәдени және спорттық өмірі туралы әңгімелестік.

Жаңартылған күні: 27.10.2022 09:49
Құрылған күні: 27.10.2022 09:49