0724300 «Ашық даму»

Құрметті түлектер, Тау-кен техникалық колледжі тау-кен өнеркәсібі саласында сұранысқа ие мына мамандықты ұсынады: "Пайдалы қазбалардың кен орындарын ашық түрде өңдеу", яғни пайдалы қазбаларды ашық , тау-кен қазбаларының көмегімен жер бетінен өндіру.

Бұл мамандық өз әлеуетінізді жүзеге асыруға мүмкіндік береді, өйткені ол еңбек нарығындағы болашағы зор мамандықтардың бірі болып табылады.

Тау-кен техникалық колледжі өзекті мамандықта білім алу үшін,сіздерді күтеді, себебі бүгінгі таңда дұрыс мамандық таңдау-ертеңгі табысты болашақ!

Жаңартылған күні: 21.01.2021 14:12
Құрылған күні: 04.02.2021 15:08