12.05.2023

2023 жылғы 12 мамырда  Степногорск қаласы, Тау-кен техникалық колледжінің арнайы пәндер оқытушылары Дәуірбек Қайролла және Сыздықова Айман Мұратбекқызы «Шағалалы ауылы, Жоғары агротехникалық колледжі» МКҚК-да  «Орта буын білікті мамандарын сапалы даярлау мақсатында колледждердің әлеуметтік серіктестермен және жұмыс берушілермен өзара іс-қимылының жаңа нысандары» тақырыбында  өткен  Ақмола облысының техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының аграрлық және техникалық бағыттағы әдістемелік бірлестіктерінің 3-ші отырысында  сөз сөйледі.
Әріптестерімізге еңбектері үшін алғыс айта отырып,  оларға жаңа белестерді бағындыруды, жаңа таныстар арттыруды тілейміз.  Сәттілік серігіңіз болсын!