Тау-кен техникалық колледжінің орыс тілі мен әдебиеті пәнінің оқытушысы Мажиева Бақыт Шуженовна бірінші курс студенттерімен өте қызықты викторина сабағын өткізді.

07.09.2023

Тау-кен техникалық колледжінің орыс тілі мен әдебиеті пәнінің оқытушысы Мажиева Бақыт Шуженовна бірінші курс студенттерімен өте қызықты викторина сабағын   өткізді.
Сабақ Қазақстан халқының Тілдері күніне арналды.
Сабақта оқытушы ауызша, көрнекі, ойын әдістерін қолданды, сондықтан  сабақ өте тартымды, танымды, қызықты  өтті.