Жатақхана кеңесінің қорытынды отырысы

29.05.2024

Бүгін Степногорск қаласының жоғары колледжінің жатақханасында Жатақхана кеңесінің қорытынды отырысы өтті. Күн тәртібінде 3 мәселе қаралды:
1. 2023-2024 оқу жылындағы ЖК жұмысының қорытындысын шығару;
2. Жатақхананың үздік бөлмесі мен секциясына конкурс қорытындысы бойынша студенттерді марапаттау;
3. ЖК белсенділерін марапаттау.
  1. ЖК президенті Аристанбекова Альбина атқарылған жұмыстар туралы есеп берді. Осы жылы 42 іс-шара өткізілді: жалпы жиналыстар, ЖК отырыстары, демалыс кештері, мемлекеттік мерекелер, көрмелер, зияткерлік ойындар, дөңгелек үстелдер, сұхбаттар, газет шығарылымдары, стендтерді безендіру, сенбіліктер, фильмдерді көру, спорттық іс-шаралар және т.б.
 Жатақхана ережелерінің, өрт қауіпсіздігі мен өткізу режимінің сақталуына бақылау жүргізілді. Іс-шараларды өткізу кезінде студенттердің белсенділігі мен шараларға қатысуы атап өтілді.
2. Үздік бөлме мен жатақхана секциясына ай сайынғы байқау-конкурстардың қорытындысы:
403б. – 1.Рябко Лидия
            2. Есел Анастасия
507б. - 1. Качальский Ринаты
             2. Дула Дарин
  Үздік – 1 секция, 4 қабат.
3. Биылғы жылы ЖК-нің барлық секторларының жұмысында жоғары белсенділік байқалды. Барлық алты сектордың мүшелері тапсырмаларды орындап, тәтті сыйлықтармен марапатталды. Баршаңызға керемет жұмыс үшін алғыс айтамын!!!
Жатақхана кеңесі
Тәрбиеші Шило О. М.